Rüyanın Peşinde 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 184 Görüntülenme

Rüyanın Peşinde 2023 izle

Rüyanın Peşinde izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Rüyanın Peşinde, Arjantin'in sahil şeridinde yaşayan evsiz ve kayıtsız, sandal gemiz çocuklarının heyecan dolu bir macerasını anlatan bir dram filmi. Arjantin Caballito’da yaşayan 5 evsiz çocuk, Martín ve Arnoldo gibi, olanlara zorlukları aşmaya yardımcı olmak ve hayat merdivenlerinde yeni kapılar açmak için ilerlemek için bir kayık macerasına atılıyor.

Şehirdeki dükkanları römorklarla sürekli dolaşarak geçimlerini sağlamaya çalışan bu evsizler eve sahip olma ve ülkeye dönerken sahip olduğu hayalleri kovalamaya çalışıyor. Fakat bu arzularını gerçekleştirmek için yalnızca, dümeni tutan bir kayık gemisi ile değil, macera kapılarını açmaya ve Arjantin'in Rhodense Nehrinin ortasında rekabetçi bir balıkçılık kulübüne katılmak için, onları gerçekten neyin beklediğini öğrenmek gerek.

Altı arkadaş, etrafta çalışan yetersiz makinelere ve satrança oynamaya katılan yorgun çocuklara döndüklerinde, hayallerinin peşinden giderek karşılaşılan çaresizlik ve küçük, yollarda yaşanan darvinelere karşı umutlarını sürdürmeye azim gösteriyor. Bu arada, ıssız sahillerin tuzlu havasını esiş alan küçük, sandal gemilerinin sahibi, huysuz bir koç, bir grup heyecan dolu çocuğu tekne yarışması ve uluslararası bir turnuva için antrenmana çalışmaya ikna ediyor.

Küçük sandalının ruhuyla ve tutku gücüyle desteklenen bir yarışma rekabetiyle iki iki sürüklüyoruz - bir tarafta dünyanın sonsuz imkânları, diğer tarafta ise evsizlerin çok büyük küçük ama önemli umudu. Çocuklar bu yarışta huşu ve inancı arayan kendi kişiliklerini bulurken, Rüyanın Peşinde, insanların her şeyi yenebilecekleri ok ve başarının kıyılarına, hepsi için sonuçtan çok kendi kendine başarılı olma arayışının bir öyküsüdür.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dream

  Yayın Tarihi:

  25 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Mohammed Abdullah, Lee Byeong-heon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?