Kapan – Get Out izle
7.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.7 /10 (3)
7.7 IMDB Puanı 2 Yorum 2,600 Görüntülenme

Kapan – Get Out izle

Kapan - Get Out izle 2017 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Get Out, 2017 yapımı bir korku-gerilim filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film, African-American genç bir adam olan Chris Washington'un, arkadaşı Rose Armitage tarafından babası ve anneannesiyle ilişkili bir yere davet edilmesini konu alıyor. Chris, Rose'un büyük bir aileye sahip olduğu, onların köyünde yaşadığı ve onun babası Dean ve anneannesi Missy tarafından evlilik önerisinin kabul edildiği küçük bir kasaba olan Armitage'e gider.

Chris, Armitage'e gittiğinde gerçek amaçlarının ne olduğunu anlamaya başlar. Rose'un ailesi, Chris'i kabul etmeye çalışıyor, ancak onunla ilgili bazı şeylerin garip olduğunu fark eder. Gün geçtikçe Chris, arkadaşlarının, komşularının ve Rose'un ailesinin arkasındaki karanlık sırları keşfeder. Chris'e, beyaz insanların öfkeli ve kötü niyetli bir şekilde, onu tutsak edip köle olarak kullanmak istedikleri ortaya çıkar.

Chris, Armitage ailesinin ne kadar tehlikeli, kötü niyetli ve zalim olduğunu fark eder. Get Out, güçlü bir çok katmanlı hikayesiyle, insanların ırkçılık konusunda uyarılar veriyor. Film, sosyal farkındalık ve toplumsal eşitliğin önemini vurgulayan, korkunç bir gerilim öyküsü.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Get Out

  Yayın Tarihi:

  24 Şubat 2017

  Senaryo:

  Jordan Peele

  Ödüller:

  1 Oscar Kazandı. Diğer 122 ödül & 181 adaylık.

  Yorumlar (2)