Aşk – Love izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 1 Yorum 11,348 Görüntülenme

Aşk – Love izle

Aşk - Love izle 2015 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Love filmi, Murphy ve Electra'nın engelleri aşarak genç bir ilişkinin hikayesini anlatmaktadır. Film, iki gencin sevgi, özgürlük ve seçimleri üzerine kurulu ikili ilişkilerinin deneyimini kapsamaktadır. Aynı zamanda film, gençlerin geleceklerini etkileyen sahip oldukları korkuları, tutkuları ve kararsızlıkları da dikkatle incelemeyi hedeflemektedir.

Electra ve Murphy, ilk olarak Paris'te bir partide tanışıyor ve ikisi arasındaki şehrin kalabalığından uzakta bir ilişki gelişiyor. Az sonra Electra'nın arkadaşları araya girerek aralarındaki ilişkiye karşılık gelmesine yardım ediyor ve onlara sonunda çekicilik ile giriyor.

Birlikte vakit geçirerek ilişkileri ilerledikçe, Electra ve Murphy arasındaki karşılıklı duyguların sınırlarını zorluyorlar. Murphy, Electra'yı risk almasına ve tercihlerini söylemesine teşvik ediyor. Çift arasındaki yaşamış olduğu yoğun ilişki, teslimiyeti ve aralarındaki gelecek planlarını sorgulamaya başladılar.

Bir gün, Murphy ve Electra aralarındaki tutkuyu daha fazla keşfetmek için iki yakın arkadaşını davet ediyorlar. İkili arkadaşlarının aralarında oluşturdukları gerginlik artarak ilerliyor ve sonunda Electra ve Murphy’nin ilişkisi de zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Bunu sürekli olarak içerleri hafife alan arkadaşlarına karşı söylemif oluyor ve kendilerini savunmak zorunda kalıyorlar.

Filmin sonunda, engelleri aşarak ilişkileri geri geliyor ve gençler geri döndükleri yerden tüm arayışları ve karşılaşacakları sorunlar karşısında farklı şekilde devam ediyorlar. Love filminin özü, sevgiyi, özgürlüğü ve karar vermeyi arasında dengeyi kurmayı önemseyen iki genç arasındaki ilişkileri araştırmak için harika bir platform oluşturur. Electra ve Murphy arasındaki iletişimin dil alışverişi ile ortaya çıkan karmaşık ilişkideki sezgilerini, peşkeş çektikleri farklı sonuçlar ve aralarındaki sevginin sınırlarını keşfederler. Love filmi; hayatın her alanında seçimler yapıp üstesinden gelmek zorunda oldukları güçlü ve tatlı bir aşkın serüvenini anlatmaya çalışır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Love

  Yayın Tarihi:

  30 Ekim 2015

  Senaryo:

  Gaspar Noé

  Ödüller:

  2 ödül & 1 nomination

  Yorumlar (1)