Alef 1. – 2. – 3. Sezon izle – BluTV Dizisi
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
8.2 IMDB Puanı 5 Yorum 12,262 Görüntülenme

Alef 1. – 2. – 3. Sezon izle – BluTV Dizisi

Alef 1. - 2. - 3. Sezon izleme 1. Bölüm, 2. Bölüm, 3. Bölüm, 4. Bölüm, 5. Bölüm, 6. Bölüm, 7, Bölüm, 8. Bölüm BluTV dizi izleme Yeni Sezon TEK PARÇA Tüm Bölümleri Full HD seyret 10 Nisan 2020 tarihinden itibaren yayınlanan ''Alef'' dizisi, oldukça beğenildi ve içerdiği gizem ve gerilim izleyenleri ekrana kitlemiş bulunmakta. BluTV yapımı dizinin yönetmen koltuğunda Emin Alper, senaryosunu ise Emre Kayış'ın kaleme aldığı bir dizi.

Alef Dizi Konusu ve Oyuncuları
Türkiye’de aslına pek rastlanmayan polisiye türünde olacak bu dizinin konusu, İstanbul Boğazı’nda bir ceset bulunması ile ortaya çıkan cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesi anlatılacak.

Daha önce bu toprakların hikayesini tüm dünyaya anlatmaya devam edeceği vurgusunu yapan BluTV’nin bu yapımında İslam Tarihi ve Osmanlı üzerine de anekdotlar barındıracağı söyleniyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun hayat vereceği genç ve hırslı dedektif Kemal ve Tecrübeli ortağı Settar (Ahmet Mümtaz Taylan) İstanbul’da gerçekleşen cinayetlerin sır perdesini Alef izleme aralamaya çalışacak. Dizide hem kişisel hayatları hem de olaylara bakış açıları ile farklı olan bu iki karakteri izleyeceğiz.

Alef'in yeni sezonu gelecek mi? yeni sezonda neler yaşanacak? Alef final yapacak mı? Alef konusu ne? Alef dizisi 2. Sezon ne zaman gibi sorular sorulmaya başlandı. BluTV'nin özel yapımı Alef dizisi yeni sezonuyla karşısınızda olacak...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Diğer Adları:

    Alef

    Yorumlar (5)