Thor 3 Ragnarok izle
8.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.8 /10 (5)
7.9 IMDB Puanı 2 Yorum 8,957 Görüntülenme

Thor 3 Ragnarok izle

Thor 3 Ragnarok izle Thor 3 Altyazılı, 1080p Türkçe Dublaj  720p Full HD Tek Parça | Thor diğer diyarları kurtarırken kardeşi Loki bunu fırsat bilerek tahta geçmiş babası Odin'i dünyaya göndermiştir.Thor Asgarda döndüğü zaman nelerin geliştiği görür ve her şeyi eski düzenine sokar.Fakat Odin ölmüş ve onlara arkalarında bir düşman bıraktığını ve Asgarda doğru yaklaştığını söyler.Bu durumda Loki ve Thor beraber hareket ederek düşmanı yok etmeye çalışırlar.Fakat güçlü Hela thor ve loki'den çok daha fazla güce sahiptir.Bu durumda thor'un gerçek gücünü bulması, gücün çekiçte olmadığını bilmesi gerekmektedir.Bunları yaparkende dünyada ki dostu hulktan da destek alır.

Thor 3 izle

Ragnarok, Asgard'tan uzakta, evrenin öbür ucunda hapsolmuş olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik güçlü çekici de yanında değildir ve Asgard bir yıkımın eşiğindedir.

Thor 3 Ragnarok Türkçe Dublaj izle

Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgardlıları yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise acımasız Hela'dır.

Thor 3 1080p Full HD izle

Ancak Asgard'ı kurtarabilmek için öncelikle özgür kalmalı, bunun içinde karşısına eski müttefiki Hulk'ı çıkaran ölümcül bir yarışmayı kazanmalıdır...

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Thor: Ragnarok

  Yayın Tarihi:

  03 Kasım 2017

  Senaryo:

  Eric Pearson, Craig Kyle, Christopher L. Yost, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby

  Ödüller:

  5 ödül & 30 Adaylık.

  Resimler

  "Thor 3 Ragnarok izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)