Resident Evil: Raccoon Şehri izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 1 Yorum 10,174 Görüntülenme

Resident Evil: Raccoon Şehri izle

Resident Evil: Raccoon Şehri 2021 Filmi Full HD Türkçe Dublaj altyazılı izle Resident Evil: Raccoon welcome to Şehir Film konusu: Bir döneme damgasını vuran ve Umbrella Şirketi, bir zamanlar Raccoon şehrinin yükselişindeki tek nedendi. Şirket bu kasabaya gelip tesisler ve hastaneler kurmuş ve çalışmaya devam etmiştir. Fakat bu çalışmaları aslında dehşet verici ve acımasız deneyleri gerektirmektedir ve bu deneylere maruz kalanlar ise zavallı Raccoon halkından başkaları değildir. Claire ise bu kasabada büyümüştür ve eskiden yani çocukluğundan bu yana asıl sorunun kökeninin Umbrella Şirketi olduğunu düşünmektedir. Şirketin çöküşünün ardına adeta hayalet kasaba haline gelen bölge artık hem çok sessiz hem de korkunç bir hal almıştır. Resident Evil: Infinite Darkness filmleri ve serisinden sonra belkide son filmi olabilir.
Welcome to Raccoon City imdb ve ne zaman çıkacak? sorularını ise 2021 in son çeğreinde filmin gösterime gireceği duyurusunu yapmış bulunmaktadırlar.


Claire olayların bu şekilde gizli kapaklı kalmasından bıkmıştır ve herşeyin sebebinin Umbrella Şirketi olduğunu düşündüğü için de şirket hakkındaki tüm gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir. Claire işe hastane ve araştırma merkezinden başlar ve burada korkunç gerçeklerin açıkça söylendiği bazı kasetleri ve belgeleri keşfeder. Bu bilgiler arasında en korkutucu olan ise şirkette sonu facia ile biten bir kazanın yaşandığıdır. Bir tür nükleer kimyasalın kontrolden çıkması ve çevresindeki herkesi mutasyona uğratmasına sebep olan kaza her şeyin başlangıcıdır. Bunun dışında da kendi istekleri dışında tutulan ve vahşice birer denek olarak kullanan sayısız insan da bu iğrenç şirketin sırları arasındadır.
Welcome to Raccoon City oyuncular: Kaya Scodelario, Robbie Amell, Hannah John-Kamen kadrosundan oluşmaktadır.

Fakat sırları ortaya çıkarmak sorunu çözmeye yeterli değildir ve Claire bu kazanın neden olduğu ve mutasyon ie değişim geçirmiş herkesi çok yakından görecek ve hatta onlarla hayatı pahasına da savaşmak zorunda kalacaktır. Olayların bu denli büyük ve korkunç olduğunu daha önce bilmeyen Claire için artık geri dönmek için de çok geçtir.
Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  Yayın Tarihi:

  24 Kasım 2021

  Senaryo:

  Johannes Roberts

  Yorumlar (1)