Koca Nunu’nun Küçük Soygunu 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.0 IMDB Puanı 186 Görüntülenme

Koca Nunu’nun Küçük Soygunu 2023 izle

Koca Nunu'nun Küçük Soygunu izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Koca Nunu, küçük ve kendine güvenen bir adamdır fakat çok kurnazdır ve haksız olarak suçlanmıştır. Eşi hapiste ve çocukları sokakta, annelik, babalık ve evlilik görevlerini arasında paylaşmaya başlamıştır. Koca Nunu sıradan bir yaşam anlayışına sahip değildir. Anzel, Koca Nunu'nun küçük soygunu için onun liderliğinde bir çete kurmak istemektedir.

Girdiği bu yola çok tercih etmese de, karakterimizin başından sonuna moral ve değerleri konusunda kararlı olacaktır. Öncelikle kendisinin de kurban olmamak için başkalarını korumak için kararlılık gösterecektir. Koca Nunu kendisini avutmaya çalışıyormuş gibi görünse de, arkadaşlarını korumayı umar.

Koca Nunu ile birlikte, şehrin ilerlemesini sağlamada yardımcı olmak için önderliğini sürdürecek olan arkadaşlarını seçer. İyi niyet, liderlik ve değerleri paylaşmaları bunun için gereklidir. Koca Nunu onların arkasında duracak ve adaletin sorgulanmaz olduğu bir dünyayı yaratarak şehrin hak ettiği huzuru sağlayacak.

Elbette tüm iyi niyet ve kararlılığına rağmen Koca Nunu, bu yaklaşımını müthiş bir zekâ ile kombine etmesi gerektiğinin de farkındadır. Zorluklarla yüzleşmek ve riskleri göz önüne almak için kurnaz bir düşünüş ortaya koyacaktır. Koca Nunu kendi hikayesinde “insanların sahip olduğu her şeye sahip olmak istemek” konusunda anlayışlı olmak yerine, adil bir dünyayı sağlamak ve daha iyi bir gelecek yarattırmak amacından asla vazgeçmeyecektir.

Sonuç olarak, Koca Nunun Küçük Soygunu, İyilik, moral ve nefret bir araya geldiğinde umutsuzluk yaşayan bir kentte önyargılı algılarla yüzleşmek için kahramanımızın zorluklarla baş eden öyküsüdür. Koca Nunu, insanları korumak için elinden gelenin en iyisini yaparken, zekası ve liderliği sayesinde arkadaşlarının her ortamda saygı gören üyeler olmasını sağlayacaktır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Big Nunu's Little Heist

  Yayın Tarihi:

  28 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Andy 'Admiral' Kasrils

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?