Kingsman 3 – The King’s Man: Başlangıç izle
8.6
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.6 /10 (8)
6.3 IMDB Puanı 40 Yorum 24,724 Görüntülenme

Kingsman 3 – The King’s Man: Başlangıç izle

Kingsman 3 - The King's Man: Başlangıç izle 2021 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Birçok yıl önce, karanlık bir komplo kurmak isteyen politikacılar, silah tüccarları ve güçlü ticaret figürleri bir araya geldi. Bu grubun tek bir hedefi vardı: dünyayı kaosa sürükleyerek ve bu kaos üzerinden servetlerini artırarak zenginleşmek. Planlarına göre, politikacılar aracılığıyla yanlış kararlar alınacak ve dünya savaşa doğru adım adım sürüklenecekti. Bu savaş, kısa sürede büyük bir dünya savaşına dönüşecekti. Bu kaosun içinde, grup üyeleri kazanç sağlayacaktı.

Ancak bu kötü niyetli grubun varlığına karşı koymak için iyilerin de bir ekibi vardı: The King's Man. Bu gizli teşkilat, dünyayı korumak ve kötü niyetli planları engellemek için görev yapmaktaydı. The King's Man ekibinde, özel yeteneklere sahip ajanlar bulunmaktaydı. Bir gün, teşkilatlarına gelen bir istihbaratla bu korkunç komplonun oluşturulduğunu anladılar ve hemen harekete geçmeye karar verdiler. Ancak karşılarındaki kişiler son derece güçlüydü ve ölümcül hamlelerini yapmadan etkisiz hale getirilmeleri gerekiyordu. Dünya ve The King's Man ekibi için zaman hızla tükeniyordu!

"The King's Man: Başlangıç" adıyla Türkçe dublajlı olarak sunulan bu yapımın yönetmeni Matthew Vaughn'dur. Mark Millar'ın "The Secret Service" adlı çizgi romanından uyarlanan senaryoyu da Vaughn ve Karl Gajdusek birlikte yazmışlardır. Filmde Harris Dickinson, Gemma Arterton ve Ralph Fiennes gibi tanınmış oyuncular yer almaktadır. The King's Man ekibi, bu güçlü düşmanlar karşısında nasıl bir strateji geliştirecektir? Dünyayı bir mezarlığa çevirmeyi amaçlayan bu kişiler kimdi? The King's Man ekibi, her şey kaybetmeden bu kişileri yakalamak için ne yapacaktı? Ve en önemlisi, The King's Man ekibi kimlerden oluşuyordu?

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The King's Man

  Yayın Tarihi:

  22 Aralık 2021

  Senaryo:

  Matthew Vaughn, Karl Gajdusek, Mark Millar

  Ödüller:

  1 ödül & 3 Adaylık.

  Resimler

  "Kingsman 3 – The King’s Man: Başlangıç izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (40)