Hitman Ajan 47 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 1 Yorum 2,577 Görüntülenme

Hitman Ajan 47 izle

Hitman Ajan 47 türkçe dublaj altyazılı 720p full hd tek parça izle, Ünlü kel suikastçi Hitman’i duymayanımız var mı? Eğer günümüzde hala Hitman’i tanımayan varsa muhtemelen bilgisayar oyunlarından uzak bir yaşam geçirmiştir. Hala aramızda Hitman’i oynamayanlar varsa kesinlikle ama kesinlikle indirip / satın alıp oynamalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Peki ya size Hitman’in senelerce süren bilgisayar oyunları serisinden çıkıp artık beyaz perdede yerini aldığını söyleseydim? Muhtemelen Hitman meraklıları bu haberi duyunca havalar uçmuştur. Şu satırları yazdığım esnada vizyonda yerini alan aksiyon, gerilim ve suç kategorilerinde yer edinen filmin yönetmenliğini Aleksander Bach yapmakta ve geniş oyuncu kadrosunu oluşturan isimler ise şu şekilde:
Rupert Friend, Zachary Quinto, Ciarán Hinds, Thomas Kretschmann, Hannah Ware, Emilio Rivera, Dan Bakkedahl, Rolf Kanies, David Brückner, Joe Toedtling, Melanie Benna, Jerry Hoffmann, Chris Theisinger
Ajan 47 yani Hitman küçüklüğünden itibaren bir ölüm makinesi olarak yetiştirilmiş ve çeşitli suikastlerde en ön sırada görev yapmıştır. Yetenekleri ve soğuk kanlı oluşu dünyaca ünlü şirketlerin, iş adamlarının dikkattinden kaçmamıştır ve herkes Ajan 47’nin sırrını öğrenmek için birbirleriyle yarışır hale gelmiştir. Bu kervana iş adamları ve şirketler dışında çeşitli ülkelerin orduları da katılmıştır. Herkes Ajan 47 gibi askerlerden oluşan bir ordu kurmak için Hitman’in sırlarını araştırmakta, bunun için onu yakalamaya çalışmaktadır. Acaba Hitman gerçekten de gereken hayatta kalma becerilerine sahip mi? Bunu arama motorlarına girip hitman ajan 47 izle yazdığımız zaman hep beraber öğreneceğiz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hitman: Agent 47

  Yayın Tarihi:

  21 Ağustos 2015

  Senaryo:

  Skip Woods, Michael Finch, Skip Woods, Morten Iversen, Peter Gjellerup Koch

  Yorumlar (1)