Gerçek Katil 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 171 Görüntülenme

Gerçek Katil 2023 izle

Gerçek Katil izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Girilen olası katil ise daha önceki suçları, müşterileri ve köprüleriyle belirlenmiştir. Ancak, onu bulmak zor olacaktır. Temel fikir arkadaşı dedektif, katilin gerçek niyetini çözebilmek için kurbanların arka planlarını araştırmaya yoğunlaşır.

Dedektif, ülkenin ücra bir kasabasında meydana gelen olayların arkasında daha korkutucu bir sır gizli olabileceğini keşfeder. Kurbanlar kasabada yaşayan beş arkadaşın üzerindeki sıkı takibin bir parçası mı yoksa katilin katı bir merakı için öldürüldüğü fark edilecektir? Sır, yüzlerce yıl önce ortaya çıkmış olan karanlık bir söylence ile ilgili midir?

Dedektif, ülkede bulunan trajik bir katliamı çözmek ve kasabasının çocuklarını korumak için zorlu bir mücadeleye girmeye çalışır. Katilin tüm ipuçlarını takip ederek, suçun gerçek arkasını ortaya çıkarır. Kötümserinden kurtulmaktan yalnızca zor anlar yaşayan dedektif, en sonunda gerçeği ve cinayetlerin gerçek katilini ortaya çıkarır. Filmin birçok gerilim sahnesi ve akıcı kurgusuyla, erotizmden maceraya, hüzünlü bir masal olmaktan, cinayetlerin arkasındaki olası gerçeğe etkisiyle durmadan tutarlı bir hikayesini takip eder.
Gerçek Katil, gerilim ve korku türlerinin harika bir karışımı. Bir katilin dolasıyla yaşanan trajik kazalarla gerilim kurup izleyiciyi titretecek veya kendi kaderini değiştirmekten ziyade bütün kasabayı etkileyebilecek gerçeği keşfetmeye, çevresindeki insanları kurtarmaya çalışan bir izleyiciyi kahraman yapacak. Film, detektiflerin elindeki ipuçlarını kullanarak katili ortaya çıkaracakları, aynı zamanda insanların kötülüklerinin arkasındaki nedenleri ortaya çıkarıp bu kötülüklerin temelindeki korkunun geçmişle bağlantısını tahlil etmeyi amaçlamaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Murderer

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Abishek J. Bajaj

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?