Bugün Eski Günlerden Konuşacağız 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.6 IMDB Puanı 163 Görüntülenme

Bugün Eski Günlerden Konuşacağız 2023 izle

Bugün Eski Günlerden Konuşacağız izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Geleneklerinde kendini kaybetmek üzere olan ve kabullenmeye çalışan Narendra, evde öksüz kalarak bağımsızlaşmak istediği küçük bir köyde büyüdü. Kahrolduğu kayıp annesi yüzünden kırgınlık içindedir. Güdümlü bir yaşam tarzı olan Ömer isimli babası tarafından evde sıkı şekilde kontrol edilir. Narendra, sıradan bir eğitim alırken, gizemli bir şekilde aşkı arar.

Köyünden çok uzakta, o zamanlar kadınların ilgi çekmemesi gereken bir küçük şehirde, ismi anonim olan Ajeng, yakışıklı ve egemen bir ailenin kızıdır. Gizli cinsel kimliğini gizlemek ve ailesinin baskılarından uzak durmak için çaba sarf etmektedir. Annesi tarafından sert bir kız olarak yetiştirilen Ajeng, modern bir dünyaya âşık değildir, ancak o aynı zamanda ihtiyatlı ve ruhumuza can veren şeylerin arayışına gitme cesaretini gösterir.

Narendra ve Ajeng, kaderin bir şekilde araya girmesiyle, ümmetlerinin sınırlarından uzakta karşılaşır ve birbirlerinin hayatlarına büyük katkıda bulunurlar. Cinsel iniş çıkışlarının, kültürlerindeki kayıpların, toplumsal normların ve kültürlerinin onları önyargılarla bağladığı dünyada karşılaşırlar.

Ailesinin baskılarından kaçmak, kim olduğunu anlamaya, sadece olması gereken şeyleri unutmalarına ve aşklarının ve arkadaşlarının desteğiyle her şeyi kazanmaya odaklanmak için artan bir zorlaşma içinde Narendra ve Ajeng, onların gerçek özgürlüklerini bulmak için mücadele ederler. Geçmişlerini, kökenlerini ve bize açık olan günümüzün kalıplarını sorgulamaya başlarlar.

Film, modern zamanlardaki toplumsal, siyasi ve dini basınçlara cesaret verirken, geçmişteki kayıplar arasında hareket etmeyi öğreten iki gencin yaşadıkları maceraların sıkıca gözetimli ve insanlar için özgür bir yaşama geçmeyi kolaylaştırmaya çalışan bir hikâyeyi anlatıyor. Ajeng ve Narendra, tüm dünyanın özgürlüğüne doğru çalışarak, sonunda suçlananların içinde kendilerini ortaya çıkarmak için mücadele edeceklerdir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Today We'll Talk About That Day

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2023

  Senaryo:

  Marchella F.P., Yemima Krisantina, Mohammad Irfan Ramly

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?