Ben Ölmeden Önce – Before I Fall izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1 Yorum 2,203 Görüntülenme

Ben Ölmeden Önce – Before I Fall izle

Ben Ölmeden Önce - Before I Fall izle 2017 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Before I Fall, basit ama etkileyici bir kurguya sahip olan 2017 ABD yapımı bir komedi-drama filmidir. Film, basit bir günün sonsuz bir döngüye dönüştüğünü gösterir. Sam, öğrenciler arasında sosyal olarak popüler olan arkadaş grubunun üyesidir. Hayatının her gününün aynı şekilde tekrarlanmasının kendisini çılgına çevirdiği bir anda kendisine farkındalık kazandırır. Sam artık hayatının kısıtlı zamanının değerinin farkına varır ve arkadaşlarıyla arasındaki ilişkileri yeniden gözden geçirmeye başlar.

Sam'in bu yeni farkındalığı, hayatının her gününün bir parçası olduğu farkına varmasını sağlar. O, bu kısıtlı zamanda en iyi şekilde hareket etmek zorunda olduğunu anlıyor. Bu, hayatının daha önceki günlerindeki kötü davranışlarının karşılığının topluma karşı daha iyi bir insan olarak davranmaya çalışmasıyla sonuçlanır.

Film, çok değerli olan kısıtlı zamanımızın farkına varmamızın önemini vurguluyor. Aynı zamanda, arkadaşlıklarımızın değerinin ve aramızdaki ilişkilerin öneminin öneminin farkına varmamızı sağlıyor. Film, en çok kendi kendine ders verebileceğimiz önemli mesajları mükemmel bir şekilde taşıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Before I Fall

  Yayın Tarihi:

  03 Mart 2017

  Senaryo:

  Maria Maggenti, Lauren Oliver

  Ödüller:

  2 ödül & 2 Adaylık.

  Yorumlar (1)